home  |  mx bazar  |  fotoreporty  |  archiv METEORIT CUP
aktuality  |   z domova  |   ze světa  |  

Meteorit Cup 2020: Konečné výsledky seriálu!

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 3. odjetém závodě ve Smrku!

Pozvánka do Smrku! Jedeme už 20.9.2020!

Výsledky druhého odjetého závodu v Dolních Heřmanicích!

Další kolo Meteorit Cupu se jede již tuto sobotu!

Nedělní závod Meteorit Cupu je ZRUŠEN!

Meteorit Cup 2020: Výsledky po 1. odjetém závodě v Pacově!

Osička Group Meteorit O´Neal Cup 2020 zahájil sezónu v Pacově!

1. Meteorit Cup odstartuje již tuto sobotu!

Meteorit Cup odstartuje koncem června! Těšíte se?

Meteorit Cup 2020 - Vyjde nám datum prvního letošního závodu?

Meteorit Cup stále čeká na start sezóny!

Meteorit Cup 2020 - Závod v Gbelech zrušen!

Kalendář Meteorit Cupu 2020!


Meteorit Cup - Report ze slavnostního vyhlášení!

Informace k vyhlášení Meteorit Cupu 2019!

Registrace čísel již od pátku 13.12.2019!!!

REGISTRACE do seriálu Meteorit Cup 2020

Meteorit Cup 2019 - Důležité informace nejen ke slavnostnímu vyhlášení!!!

Formulář žádosti o licence 2020

Meteorit Cup 2019 – KONEČNÉ VÝSLEDKY PO DESÍTI ODJETÝCH ZÁVODECH
Motosport HT Group Meteorit cup ve Vranově, 27.9.2014
Lépe to ani dopadnout nemohlo a hezčí podzimní závod, aby člověk pohledal. Vhodnější úvodní věta mne nenapadla, protože ve Vranově, kde se jel předposlední díl oblíbeného přeboru jižní Moravy, vše běželo jako na drátkách a závodníky přivítal zcela ideální terén, což ve Žlebu nebývá zvykem, viz. republika před 14 dny.

Večerní přejímka se nesla v pesimistickém duchu, rosničky hlásily deště a zataženo a když jsme večer přihlásili 43 jezdců, rozhodně nám to na důvěře v pěkné závody nepřidalo. Když pak ke všemu začalo mrholit, už jsme se spíše viděli, jak ráno protelefonováváme jezdce, ať nejezdí a že se to ruší. Opak byl ale pravdou a po probuzení nás uvítal svěží vzduch a trošku vlhčí ale na Vranov ideálně prokypřený povrch. I množství pilotů se zlepšilo a tak ve finále dorazilo 193 závodníků. První tréninky byly trošku lepkavější, než bahýnko vytuhlo ale postupem času to bylo lepší a lepší a na závod byl takřka ideální terén. Vyjímkou byl jen první výjezd po startu, kdy ze stráně vytékal přes trať potok a tak se za úvodní lavicí vyjely promáčené koleje a bahniště, kde také pár jezdců zůstalo zakrtkováno a pak jsme je s kolegy tahali ven. Logicky jsem pak byl zasviněnej od hlavy až k patě a ještě, že jsou ve Vranclu sprchy. Druhým těžkým úsekem byl horní dvoják do kopce, na jehož odrazu a dopadu opět čekaly drážky a hutný podklad.

Ve všech kategoriích byly k vidění pěkné souboje a nejednou divákům i docházel dech, když to náhodou někdy někdo vyslal na nové, spodní lavici. Popravdě ji ale skákali jen maximálně první dva z každé kategorie a jen u Openů jich bylo o několik více. Není se co divit, skok je to uctyhodný a i když nepochybuji, že se časem ojezdí a zvykne si na něj více a více jezdců, chce to tzv. Big Balls to tam poprvé vyslat. A i u těch profíků to bylo mnohdy o nervy a třeba u takových poletů Míry Ilčíka jsem si málem ukousal všechny nehty i s prstama.

Do finále se spolu s Meteorit cupem chýlí i mezinárodní mistrovství motokrosu žen ČAM. Tentokrát na stupních nejvyšších bylo stálé duo ve složení první Simonová a druhá Laňková ale krásným třetím místem překvapila Vítková, která tzv. velkou motorku jede teprve chvíli a dozajista o ní v budoucnu ještě mnohé uslyšíme.

Závěr sezony patří již tradičně Dolním Heřmanicím, kde jedeme další podnik již 11.10.2014. Co se ale mění je afterparty po závodech, protože se rovnou uskuteční i celkové slavnostní vyhlášení výsledků sezony 2014. Připraveno bude opékané prasátko, pártystan s DJem, otevřený bufet, posezení a mnohá další lákadla. Bližší info se ještě dozvíte na upoutávce na samotné Heřmanice, kterou vyvěšíme na server GTmotocross a stránky Meteorit cupu v průběhu příštího týdne. Jen ještě poprosím všechny vlastníky putovních pohárů o jejich včasné navrácení řediteli závodu, Pavlu Malému.

Budeme se tedy těšit na další podnik Motosport HT Group Meteorit cupu a se všemi v Heřmanicích zdar.Děkujeme za podporu GTmotocross vašim nákupem na GTstore !Nabízíme: Komplety FOX modelové řady 2015!!! Kalhoty řady 180 stojí 3500Kč a dres 180 je za 1050Kč, vyšší modely kalhot řady 360 začínají na 4950Kč a dres 360 stojí 1450Kč. POZOR!!! Při koupi celého kompletu vám odečteme 10% z ceny a navíc budete mít poštovné zdarma. Stačí jen do poznámek napsat Sleva GT 10% (platí i při koupi kompletů starší řady). Vybírat můžete na níže uvedeném odkazu:

Dresy >>> • http://www.gtstore.cz/motokros-enduro/dresy/fox/2015/
Kalhoty >>> • http://www.gtstore.cz/motokros-enduro/kalhoty/fox/2015/
Text: Jiří „BenJi“ Benáček
Foto: nemáme, ale mooožná doplníme ;)
4328
Dnes je: 24. 9. 2020
Bannery:
Anketa:

TOPlist

Redakce:

Michaela Somerliková
Kontakt:
tel.: +420 737 365 709
michaela@gtmotocross.cz


Provozovatel:

Ivana Drlíková | GTSTORE.cz
Hotel Hukvaldy 24
73946 | okr. Frýdek-Místek
Czech Republic
IČ: 05966281
Kontakt:
Aleš Drlík
tel.: +420 777 699 907
info@gtmotocross.cz


Ceník inzerce:

KLIKNĚTE ZDE

Nápověda:

KLIKNĚTE ZDE

Partneři:

Bannery: